O nás

Vážení obchodní přátelé,
dovolujeme si Vám představit firmu Amerex Praha spol. s r.o. a sortiment přírodních ingrediencí a biotechnologií, pro které má naše firma výhradní právo na prodej, aplikaci technologie, včetně odborných konzultací. Zajišťujeme zároveň veškeré odborné konzultace o aplikacích našich přípravků pro potravinářskou technologii.

Obchodní skupina Amerex Group International:
Amerex Praha spol. s r.o. náleží k mezinárodnímu sdružení firem Amerex International Group. Amerex International Group je společenství tří samostatných firem, jejichž prostřednictvím se přípravky a biotechnologie používají ve Španělsku, Portugalsku, Argentině, Chile, Uruguayi, Bolívii, Brazílii, České republice, Slovenské republice, Bulharsku.

Laboratorios Amerex Madrid, s.a.
byla založena r. 1975 a její oblast působení jsou jižní státy EU a severní Afrika.

Laboratorios Amerex Argentina, s.a.
byla založena r.1985 a její oblast působení je střední a Jižní Amerika.

Amerex Praha spol. s r.o.
byla založena r.1992 a oblastí jejího působení je střední a východní Evropa. Do dnešního dne se rozrostla o pobočku na Slovensku a v Bulharsku. Všechny námi dodávané a vyráběné výrobky splňují normy CZ, EU a jsou schváleny k prodeji.

Máte li zájem o jakékoliv další informace, pište, telefonujte, faxujte nebo zašlete e-mail na naši adresu, kde je možné smluvit osobní schůzku našeho pracovníka na Vašem pracovišti.

Věříme, že při použití našich přípravků dosáhnete nejvyšší možné kvality a údržnosti Vašich výrobků.

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a těšíme se na budoucí spolupráci.

Tým Amerex Praha spol. s r.o.